Учимо заједно

У продужени боравак наше школе који води учитељица Миланка Алексић иду ученици првог и другог разреда. Чести посетиоци су и четвртаци . Учитељица Миланка има одличну сарадњу са наставницом Бранком Гавриловић која успешно води посебно одељење ОШ „С. Ј. Сирогојно“ и Ангелином Матацун која својом непресушним идејама припрема за школу будуће прваке. Честе су заједничке радионице ученика млађих разреда. За све активности су заслужне креативне учитељице које се труде да код својих ђака подстакну радозналост и жељу за стварањем. Фотографије дечјих радова нам говоре да су у томе и успеле.

Радионицу на тему МОЈА ПОРОДИЦА реализовале су учитељице Мирослава Вучковић и Миланка Алексић.

Почетком новембра ђаци из боравка и посебног одељења ОШ "С. Ј. Сирогојно" направили су изложбу на тему ПЛОДОВИ ЈЕСЕНИ.

Заједничку радионицу на тему МОЈ ЗАВИЧАЈ реализовале су Миланка Алексић, Бранка Гавриловић и Ангелина Матацун са својим групама ученика.

ПочетнаУченициУчимо заједно