Посетили смо Фестивал науке

Наставници техничког и информатичког образовања Златко Голић и Ивана Ђурђевић водили су групу ученика наше школе на Фестивал науке. Ова занимљива манифестација која живи већ десет година у нашем граду на најбољи начин промовише науку међу младим људима. Ове године добила је већи простор и реализована је на Београдском сајму од 15. до 18. децембра. Са великом пажњом ученици су пратили занимљивости из биологије, хемије, физике, роботике. Посебно је било занимљиво на штандовима електротехнике и електронике јер су то штандови везани за рад и дела Николе Тесле. Сви су уживали у истраживањима, новим открићима и сазнањима из света науке.

ПочетнаУченициПосетили смо Фестивал науке