Засади дрво

Трећи циклус пројекта "Засади дрво" под називом "Четири годишња доба" у организацији Министарства просвете и технолошког развоја, званично је почео 3. септембра 2021. г. у Ботаничкој башти "Јевремовац" и трајаће до априла 2022. године. Планирана је садња 200.000 садница широм Србије. Идеја је да се у реализацију пројекта укључе најмлађи како би се од најранијег доба развијала свест о очувању здраве животне средине.

Као и све школе у Србији и наша школа је добила две саднице белог бора, а њихова садња у дворишту школе је била организована 24. фебруара 2022. године. У садњи су учествовали домар школе, прваци са својом учитељицом Данијелом Живић и старији ученици, учесници пројекта Једносменски рад "Садимо одељењске вртове" са својом наставницом Бранком Видицки.

Акцију су испратиле директорка и психолог школе.

ПочетнаУченициЗасади дрво