Ослобођење Београда

Директорка Јасмина Стојчић и психолог школе Светлана Миловановић присуствовале су свечаној седници Градског одбора СУБНОР-а одржаној 19. октобра 2020. године. Повод је био сећање на ослобођење Београда у Другом светском рату од кога је прошло 76 година.

Ученици наше школе учествовали су на конкурсу ликовних радова на тему Ослобођење Београда са циљем да се слободарски дух пренесе и на младе генерације. Ликовна секција наше школе добила је признање за допринос у раду СУБНОР-а Београд.

Седници су присуствовали Зденко Дупланчић, борац Праве пролетерске бригаде, и Љубиша Антонијевић, борац Треће крајишке бригаде.

Горан Миладиновић, бивши ученик ОШ „Сутјеска“, поклонио је школској библиотеци своју књигу „Тито на ветрометини митова“.

ПочетнаУченициНаша такмичењаОслобођење Београда