Е-учионица

Наше драге колегинице Ивана Ђурђевић и Ивана Бастаја самоиницијативно су својим колегама одржале предавање о е-учионици 23. октобра 2020. године у информатичкој учионици. Представиле су дигиталне уџбенике који пружају могућности за модерну и динамичну наставу.

Ова платформа би требало да омогући брзу и једноставну комуникацију са ученицима, али имајући у виду специфичности школе и наших ученика видећемо како ће се развијати процес учења и напредовање ученика.

Наше две Иване већ помажу да се формирају дигитална одељења и труде се да сваком ученику региструју налог на е-учионици. Захваљујемо им што обучавају и ученике и наставнике и што помажу да унапредимо и олакшамо заједнички рад.