Улепшајмо свет

Радионицом Вршњачког тима "Улепшајмо свет" која је одржана 18.11.2016. године обележено је неколико веома важних датума:

• Међународни дан толеранције (16. новембар)
  • Дан против сексуалног насиља над децом (18. новембар)
  • Светски дан превенције злостављања и занемаривања деце (19. новембар)
  • Светски дан детета (20. новембар)

Ученици су се на радионици цртања разним техникама на слободну тему подсетили да је важно поштовање и уважавање другачијих од нас, било да се ради о верским, расним или полним разликама. Скренули смо пажњу и на милионе деце широм света које су жртве насиља и злоставњаља и колико је важно радити за добробит деце почевши од свог окружења.

Гост радионице била је психолог школе Светлана Миловановић која је учествовала у креирању радова пружајући подршку ученицима који раде по индивидуалном образовном плану.

Радови ученика изложени су у холу школе и врло су запажени.

Руководилац Вршњачког тима

Гордана Јовановић