Волим да путујем

У оквиру тематске недеље у нашој школи која је имала назив Путовања, чланови Вршњачког тима су правили заставе земаља света и лепили слике градова и предела које би желели да посете. На радионици одржаној 28.9.2017. године ученици су се надметали ко ће боље да направи и што лепше обоји одабрану заставу. Док се секло и бојило, руководиоци Вршњачког тима су разговарали са ученицима шта знају о изабраним деловима света.

Кроз разговор, игру, цртање и бојење увек се боље и лакше учи.

Руководиоци Вршњачког тима

Гордана Јовановић и Љиљана Ђорђевић