Зелена учионица

Чланови Вршњачког тима са ученицима из пројекта Save the Children дошли су на идеју да озелене учионицу број 14. Спровели су акцију сакупљања саксијског цвећа, а учествовали су и наставници својим донацијама. Златко Голић је донео сталак за цвеће, а наставнице Драгана Радујко и Гордана Јовановић потрудиле су се да ангажују децу и пресаде у саксије купљено цвеће. Сада је учионица добила свеж зелени изглед јер је краси 25 саксија разнобојног цвећа. Ученици су наставили бригу о цвећу и редовно га обилазе и заливају. Подигнута је свест ученика о важности животне околине, а најлепше од свега је што су наставили да брину о њој.