АМК "Jединство" слави пола века постојања

Ауто мото клуб „Јединство“ из Земуна прославило је 50 година постојања. Међу гостима су били и представници наше школе наставник техничког у пензији Живорад Радосављевић и бивши ђаци Маја Ћалић и Алекса Ђуровић. Они су само део екипе која је пре 12 година постигла огроман успех на међународном такмичењу „Шта знаш о саобраћају“ у Шпанији где су представљали Србију.

Били смо веома поносни на своју школу, а организатори захвални на доприносу који је наставник Живорад Жика Радосављевић са својим колегама дао у развијању такмичења „Шта знаш о саобраћају“. Представници АМК „Јединство“ уручили су плакете представницима школа и учесницима поделили пригодне поклоне.

Школа се захваљује наставнику Жики на изузетним успесима и његовом личном ангажовању!

Јасмина Стојчић, директор школе

ПочетнаШколаАМК "Jединство" слави пола века постојања