Промена школског календара

Поштовани родитељи и ученици,

Због важећег ванредног стања Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је измену Правилника о календару образовно васпитног рада  основне школе за школску 2019/20. годину.  Изменом је предвиђено да се пролећни распуст искористи за активности учења на даљину, осим за дане празника, тако да ће  се  од 13. до 16. априла ( понедељак -четвртак) одвијати настава на даљину према најављеном распореду часова и активностима које школа организује. Наставак  похађања наставе на даљину  поново почиње 21. априла ( уторак).

ПочетнаШколаПромена школског календара