Задужења наставника у 2017/18.години

            

               - Библиотекарска секција: Наташа Спасојевић

-Дечији савез: Светлана Миловановић, Верица П. Дурковић,  Марија Мутавџић, Ђурђица Даутовић, Бранка Видицки, Славица Вишекруна, Ерна Јуковић-Хајровић, Маја Змијанац, Олгица Фикет.

- Црвени крст: Светлана Миловановић, Мирјана Роквић, Ђурђица Даутовић, Бисерка Јовић, Бранка Видицки, Славица Вишекруна, Весна Копрек, Мирослава Вучковић, Миланка Алексић.

- Реализација спортских активности:Славица Вишекруна, Јасмина Манчић, Олгица Фикет.

- Литерарна секција:  Гордана Јовановић, Маја Змијанац.

- Хор: Марија Мутавџић

-Драмска секција: Стојанка Стојевски,  Драгана Радујко и Мирослава Вучковић.

- Рецитаторска секција: Верица Дурковић, Мирјана Роквић, Весна Копрек, Данијела Живић

-Новинарска секција: Гордана Јовановић, Верица П. Дурковић, Олгица Фикет.                                                                                                     

- Еколошка секција : Бранка Видицки

- Ликовна секција: Бане Гавриловић, Миланка Алексић, Маја Змијанац

- Млади хемичари: Мира Чикош

- Млади историчари: Ђурђица Даутовић

- Млади географи: Љиљана Ђорђевић

- Млади математичари:  Бисерка Јовић, Бојана Божић, Мирослава Вучковић.

- Млади физичари: Ивана Ђурђевић

- Љубитељи страног језика:  Драгана Радујко, Верица П. Дурковић.

- Бродо техника:  Ивана Ђурђевић

- Мултидисциплинарна техника:  

- Машинска техника:  Златко Голић

- Информатика:  Дејан Ранић

- Спортске активности:   Јасмина Манчић – одбојка, Славица Вишекруна кошарка,

  Зоран Петровић – стони тенис

- Вршњачки тим:Љиљана Ђорђевић,  Гордана Јовановић

-          Реализација културних активности:Стојанка Стојевски, Гордана Јовановић, Марија Мутавџић, Бане Гавриловић, Златко Голић,   Бруно Стефановић, Љиљана Ђорђевић, Ерна Јуковић, Дејан Ранић, Весна Копрек, Маја Змијанац,  Мирослава Вучковић.                                                    

 Остала задужења наставника       

 1. Распоред часова: Бранка Видицки

 2. Организовање и извођење екскурзија: одељенске старешине

 3.Савет родитеља школе-координатори: Јасмина Стојчић, Светлана Миловановић

 4. Област друштвено-корисног рада: Стојанка Стојевски, Наташа Спасојевић, Марија Мутавџић,  Бисерка Јовић, Славица Вишекруна, Бруно Стефановић, Љиљана Ђорђевић,  Ерна Х. Јуковић, Дејан Ранић, Весна копрек, Данијела Живић, Маја Змијанац, Мирослава Вучковић.

 5. Инвентар: Наташа Спасојевић, Љиљана Ђорђевић, Бојана Божић, Ивана Ђурђевић,Златко Голић, Данијела Живић, Биљана П. Стојиљковић.

 6. Преглед педагошке документације: руководиоци Одељенских већа, психолог Светлана Миловановић

 7. Записник Наставничког већа:  Стојанка Стојевски

 8. Ученики парламент: Верица Патрногић Дурковић

Путања

ПочетнаЗапослениЗадужења наставника у 2017/18.години