Сабор психолога на Златибору

Шездесет шести међународни конгрес психолога одржан је од 30. маја. до 2. јуна 2018. године на Златибору. Ове године тема је била  „Футуризам у психологији – психологија у зони будућег развоја”.

Конгресу је присуствовала и психолог наше школе Светлана Миловановић која је задовољна организацијом и понуђеним садржајима. Каже да је то била прилика да се психолози упознају са најновијим истраживањима из области психологије и сродних дисциплина, да се размене искуства из праксе, да се стекну нове вештине и остваре контакти са колегама из региона и света.

Рад на скупу је био организован кроз пленарна предавања, симпозијуме, округле столове, радионице и постер секције.

ПочетнаЗапослениСабор психолога на Златибору