Почетна             Школа               Запослени             Ученици              Родитељи              Тендери              Учимо другачије             Контакт          

Распоред одржавања часова допунске и додатне наставе и слободних активности

 
     

 

Име и презиме

Додатна

Допунска

Секција

ЧОС

Предмет

Припремна настава

Гордана Јовановић

понедељак 7.р. 6. час

среда. 5.р. 6.час уторак 7.р. 7 час

четвртак 7. час

четвртак -1   7/1

српски језик

 

Стојанка Стојевски

четвртак 6.р.-1.час 

среда. 5.р. 7.час 6.р. -1

уторак 6.р.7./петак 8.р.-1

8/1 чос понед.-1

Српски језик

петак 7.час

Драгана Радујко

уторак 7. разред претчас

понедељак 6.час 6. разред среда 5 р. претчас

Драмска секција, старија смена понедељак 9. час

уторак 6. час

Француски језик

 

Душица Цветковић

 

Четвртак -1 5.разред

Љубитељи страног језика 3.разред Рецитаторска секција 4 .разред

 

Француски језик

 

Маја Ф.Цвејић

уторак -1 8/1 и 8/3

понедељак -1 6/1

 

четвртак 6.час

Енглески језик

 

Бранка Видицки

 

 Биологија 5. разред петак 6 час

петак претчас Еколошка секција

5. разред

Биологија

Биологија 8.разред понедељак 6. час

Љиљана Ђорђевић

 

Географија 6.разред уторак-1

Понедељак -1

 

Географија

Географија 8. разред среда-1

Драгана Несторов

 

 

Понедељак претчас

7-2 уторак 6.час

Историја

Петак 6.час

Ивана Ђурђевић

 

Физика VI четвртак -1.час непарна недеља

Авио моделари -1.час парна , -1. и -2.час непарна недеља

V-2 ЧОС уторак -1

Физика, Техника и технологија

Физика VIII разред Четвртак -1.час парна недеља

Ивана Бастаја

 

 

Информатичка секција
-2.час среда, 5.р.;
Авио моделари
-1.час четвртак, 5.р.

V-3 ЧОС петак 5.час

Информатика и рачунарство,
Техника и технологија

 

Соња Петрушић

 

 

Четвртак, 5.час сваке друге недеље

 

Француски језик

 

Бранка Поповић

 

V р. четвртак претчас непарна недеља                               VIII р. четвртак претчас парна недеља 

 

 

Енглески језик

 

Мира Чикош

 

петак -1 час

среда 9 час св. друга

 

Хемија

Среда 9.ч, свака др.

Јасмина Манчић

 

 

уторак,9 час

 

одбојка

 

Славица Вишекруна

 

8/1кош сек 9 час

утор.стон тен 9час8/2

 

 

 

Марија Мутавџић

 

 

среда 7.и 8.час

 

Хор

 

Бане Гавриловић

 

 

понедељак 9.час

 

Ликовна култура

 

Бисерка Јовић

четвртак 5.р. 8.час

ут.5.р. 8.ч и чет.8.р.-1.ч.

понед.8.р. 8.час

8/2 чос понед.-1

математика

среда 8.р. -2

Жељко Нинковић

понедељак 5.р 5.ч

среда 7.р.-1.час; петак 6.р.6.час.

петак -2,-1. час 6,7р

 

математика

 

Сенад Хајровић

 

 

Петак, 5. час

 

Ислам

 

Маја Змијанац

 

уторак, 5. час

петак, 5. час

среда, 5. час

I разред

 

Биљана П.Стојиљковић

 

понедељак, 5. час

петак, 5. час

уторак, 5. час

II разред

 

Ксенија Кукрић

 

понедељак, 5. час

четвртак, 5. час

петак, 4. час

III разред

 

Виолета Ивановић

 

понедељак, 5. час

четвртак, 5. час

петак, 4. час

III разред

 

Весна Копрек

 

 

 

 

IV разред

 

Данијела Живић

 

 

 

 

IV разред

 

Мирјана Пешко

 

 

Понедељком у 13.30

 

Библиотечка секција

 

                   

 

     

Путања

ПочетнаЗапослениРаспоред одржавања часова допунске и додатне наставе и слободних активности
Joomla templates by Joomlashine