Табела додатних активности у школској 2018/2019.години

ТАБЕЛА ДОДАТНИХ АКТИВНОСТИ

                                                                                                                                             школска 2018/19.година

 ТАБЕЛА ДОДАТНИХ АКТИВНОСТИ

 

                                                                                                                                       

 

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

ДОДАТНА НАСТ.

ДОПУНСКА НАСТ.

СЛОБОДНЕ АКТ.

ОТВОРЕНА ВРАТА

ПРИПРЕМНА НАСТАВА

1.Стојанка Стојевски

Четвртак 6.

Четвртак претчас

Среда 6.

УТОРАК 3.

ЧЕТВРТАК 3.

2.Гордана Јовановић

Уторак 8.

Четвртак 7.

Четвртак 8.

Среда 5.

 Уторак 7. 

3.Наташа Спасојевић

 

 

Четвртак 6.

Среда 5.

 

4.Верица Дурковић

Уторак 7.

Среда 7.

Петак 7.

Четвртак 3.

 

5.Бранка Поповић

 

Понедељак 7.сваке друге недеље

 

Понедељак 7.сваке друге недеље

 

6.Мирјана Роквић

Среда претчас

Понедељак 7; петак 7.

Уторак, четвртак претчас

Среда 4.

 

7.Драгана Радујко

Уторак претчас

Четвртак претчас

Понедељак 7.

Уторак 1.

 

8.Марија Мутавџић

 

 

Петак 7.и 8.

Уторак 3.

 

9.Бане Гавриловић

 

 

Четвртак 6. и 7. сваке друге недеље

Уторак 4.

 

10.Ђурђица Даутовић

 

Понедељак претчас

Петак 6.

Понедељак 3.

Среда 7.и петак 6.

11.Драгана Несторов

Среда 7.сваке друге недеље

Среда 7.сваке друге недеље

 

Петак 3.

 

12.Љиљана Ђорђевић

 

Уторак претчас

Среда претчас

Петак 2.

Понедељак претчас

13.Жељко Нинковић

Среда 7; петак 7.

Понедељак 7; уторак претчас

Петак претчас

Понедељак 4.

 

14.Бисерка Јовић

Петак претчас

Уторак претчас; понедељак претчас

Понедељак 7.

Понедељак 4.

Четвртак 7.

15.Тамара Ивановић

 

 

 

Уторак 5.

Уторак претчас

16. Мира Чикош

 

 

Среда претчас

Петак 6.

 

17.Бранка Видицки

 

Понедељак 6.

Уторак 7.

Среда 5.

 

18.Златко Голић

 

 

Четвртак 7. и 8.

Четвртак 4.

 

19.Ивана Ђурђевић

 

Петак претчас

Понедељак претчас-сваке 2.недеље

Уторак 4.

Понедељак претчас-сваке 2.недеље

20.Славица Вишекруна

 

 

Среда 7.

Среда 2.

 

21.Јасмина Манчић

 

 

Уторак претчас

Уторак 3.

 

22.Зоран Петровић

 

 

Петак 7.

Петак 4.

 

23.Дејан Ранић

 

 

Петак 8.

Петак 4.

 

24.Бруно Стефановић

 

 

 

 

 

25.Сенад Хајровић

 

 

 

Уторак од 14 часова

 

26.Мирослава Вучковић

Петак 5.

Понедељак 5; среда 6.

 

Уторак 3.

 

27.Олгица Фикет

 

Четвртак 5; петак 5.

 

Среда 3.

 

28.Биљана П.Стојиљковић

Петак 5.

Понедељак 5; среда 6.

 

Уторак 2.

 

29.Весна Копрек

 

Уторак 5.

Петак 5.

Среда 4.

 

30.Данијела Живић

 

Понедељак 5.

Петак 5.

Уторак 2.

 

31.Маја Змијанац

 

Понедељак 5.

Уторак 5.

Четвртак 2.

 

 

 

 

 

 

 

 

Запослени у ОШ"Сутјеска"

Директор школе , Јасмина Стојчић                                                              психолог школе, Светлана Миловановић                                                          библиотакар школе, Наташа Спасојевић                                                            секретар школе-  Биљана Станишић                                                                      шеф рачуноводстава- Марина Борокић                                                                    благајник- Милена Јовановић

 

  • Весна Копрек, професор разредне наставе
  • Миланка Алексић, наставник разредне наставе
  • Данијела Живић, професор разредне наставе
  • Маја Змијанац, професор разредне наставе
  • Мирослава Вучковић, професор разредне наставе
  • Олгица Фикет, наставник разредне наставе
  • Биљана Пилиповић Стојиљковић, наставник разредне наставе

 Стручно веће српског језика:

  • Стојанка Стојевски, професор српског језика
  • Гордана Јовановић, професор српског језика
  • Наташа Спасојевић, професор српског језика

 Стручно веће страних језика:

  • Мирјана Роквић, професор француског језика
  • Драгана Радујко, професор француског језика
  • Верица Дурковић ,  професор енглеског језика
  • Бранка Петровић, професор енглеског језика

 Стручно веће ликовне културе, музичке културе и физичког васпитања:

  • Бане Гавриловић,професор ликовне културе
  • Марија Мутавџић, наставник музичке културе
  • Славица Вишекруна, професор физичког васпитања
  • Јасмина Манчић, професор физичког васпитања
  • Зоран Петровић, професор физичког васпитања

 Стручно веће историје и географије:

  • Ђурђица Даутовић, професор историје
  • Драгана Несторов, професор историје
  • Љиљана Ђорђевић, професор географије

 Стручно веће математике:

  • Бисерка Јовић, наставник математике
  • Бојана Божић, професор математике

 Стручно веће природних наука:

  • Бранка Видицки, наставник биологије
  • Ивана Ђурђевић, професор физике
  • Тамара Ивановић, професор хемије
  • Мира Чикош, професор хемије

 Стручно веће техничког и информатичког образовања:

  • Златко Голић, професор техничког и информатичког образовања
  • Ивана Ђурђевић, професор техничког и информатичког образовања
  • Дејан Ранић, професор информатикe и рачунарства

 Изборни предмети:

  • Љиљана Ђорђевић, грађанско васпитање
  • Ерна Јуковић, исламска веронаука
  • Бруно Стефановић, православна веронаука
  • Катарина Микић, педагошки асистент

Техничко особље:

  • Динко Алаваћ, домар
  • Нада Гигев
  • Радојка Ритановић
  • Соња Степић
  • Слађана Ђорђевић
  • Зденка Лаудат
  • Светлана Лукић
  • Јасмина Петричевић
  • Милена Комазец
  • Гордана Стојковски

Браво за Марију

 Наша драга колегиница професорка музичке културе Марија Мутавџић           добила је признање "Златни виолински кључ" од Пријатеља деце Београда               за изузетан педагошки рад и постигнуте резултате на градским такмичењима         и промоцију "Дечјих музичких свечаности Београда" за период                             од 2013. до 2017.г.  Честитамо !!!   Колектив и ђаци  ОШ"Сутјеска"                                                                 

 

Путања

ПочетнаЗапослени