Спортски дан

Дан спорта и забаве организован је на фудбалском терену наше школе 12.4.2017. године. Учесници су били сви ђаци наше школе са својим наставницима.

Ученици млађих разреда цртали су мотиве пролећа кредама у боји у дворишту испред школе, а затим су се такмичили у скакању у врећама на школском терену иза школе. Вртели су се кругови и развијале вештине.

Наставница физичког васпитања Славица Вишекруна је организовала утакмице за ученике старијих разреда. Најзанимљивији је био меч између наставника и ученика, а затим одбојка где су свој таленат показале наставнице српског Наташа Спасојевић, наставница француског Драгана Радујко и наставница математике Бојана Божић.

Време је било лепо тако да су сви уживали у овом дану спорта и забаве.

ПочетнаУченициСпортски дан