Почетна             Школа               Запослени             Ученици              Родитељи              Тендери              Учимо другачије             Контакт          

Општинско такмичење из Технике и технологије

 

Поштовани наставници и ученици, општинско такмичење из Технике и технологије одржаће се 17. априла (субота) у 13.00 часова у просторијама наше школе.

 

ПЛАН  И  ПРОГРАМ

ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊАИЗТЕХНИКЕ И ТЕХНОЛОГИЈЕ

ученика земунских основних школа

 

 

Место одржавања: ОШ „СУТЈЕСКА”, Земун, Задругарска 1,

ТЕЛ.  011/2611-796       ТЕЛ./ФАКС   011/316-09-65

                                    www.sutjeskazemun.edu.rs         e-mail:Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

 

Организатори такмичења:   - ОШ „СУТЈЕСКА-домаћин такмичења

- Општински актив професора технике и технологије

 

КООРДИНАТОРИ ТАКМИЧЕЊА :

-          Јасмина Стојчић, ОШ „СУТЈЕСКА”- директор школе домаћина

-          Споменка Бакмаз, председник општинског актива професора технике и технологије

 

 

ПРОГРАМ АКТИВНОСТИ ЗА СУБОТУ, 17. 04. 2021.                                             

 

v  долазак чланова комисије за отварање тестова                                   1100  часова

v  састанак актива наставника технике и технологије                            1200  часова

v  распоређивање такмичарапо учионицама                                           1240-1300  часова

v  решавање тестова                                                                                       1300 -1400  часова

v  прегледање тестова                                                                                    1415 - 1615  часова

v  објављивање прелиминарних резултата                                               1630 часова

vподношење жалби                                                                                       1630- - 1700 часова

vобјављивање коначних резултата                                                           1730 часова

 

 

НАПОМЕНА:

§  ПОНЕТИ ПРИЈАВУ ЗА ТАКМИЧЕЊЕ, ОВЕРЕНУ И ПОТПИСАНУ (ДИРЕКТОР)

§  СВАКИ ТАКМИЧАР МОРА ИМАТИ ПОТПИСАНУ ИЗЈАВУ РОДИТЕЉА (СТАРАТЕЉА) И ЂАЧКУ КЊИЖИЦУ, КОЈА ЈЕ ОВЕРЕНА, УПИСАН ЈМБГ И ПОТПИС УЧЕНИКА.

§  ОБАВЕЗНО ЈЕ ПРИСУСТВО НАСТАВНИКА ЧИЈИ УЧЕНИЦИ УЧЕСТВУЈУ НА ТАКМИЧЕЊУ.

Распоред такмичара и дежурних наставника по учионицама:

 

Број

учио.

Спрат

Основна школа

Број учесника по разредима

Име и презиме

дежурног наставника

Основна школа у којој дежурни наставник ради

5.р.

6.р.

7.р.

8.р.

свега

1.

I

Б. П. Пинки

Гаврило Принцип

Горња Варош

Мајка Југовића

Раде Кончар

 

3

3

3

1

1

 

 

 

11

Драгослава Петровић

Срђан Лекић

Б. Радичевић

С. Шумановић

2.

I

Б. Радичевић

Сава Шумановић

Петар Кочић

Мајка Југовића

 

3

3

3

2

 

 

 

11

Александра Дамјанац

Споменка Бакмаз

С.Г. Митраљета

Г. Принцип

3.

I

Мајка Југовиће

Станко Марић

Гаврило Принцип

С.Г.Митраљета

 

 

3

3

3

2

 

11

Љиљана Коларовић

Биљана Швабић

Б.П.Пинки

С. Милетић

4.

I

Светозар Милетић

Сава Шумановић

Б. Радичевић

Михајло Пупин

 

 

 

3

3

3

1

 

10

Јасминка Стошић

Анђела Нешковић

С. Маринковић

Мајка Југовића

5.

II

Петар Кочић

Б. Радичевић

Мајка Југовића

Сава Шумановић

 

 

3

 

 

 

3

2

1

9

Марко Петровић

Драгана Жаревац

С.Г. Митраљета

Р. Кончар

6.

II

Сава Шумановић

С.Г. Митраљета

Светозар Милетић

Соња Маринковић

 

3

3

3

2

 

 

 

11

Милица Пајчин

Славиша Бучалина

Горња Варош

Б.П.Пинки

7.

II

Михајло Пупин

Б.Радичевић

Гаврило Принцип

Станко Марић

 

3

3

3

2

 

 

11

Јованка Симовић

Мирјана Брановић Кесић

Б.П. Пинки

Петар Кочић

 

8.

II

Раде Кончар

Мајка Југовиће

Б.П. Пинки

Горња Варош

 

3

3

2

1

 

 

9

Дејан Арбутина

Јованка Вујаковић

С. Шумановић

Б.Радичевић

 

 

22

31

24

6

83

 

 

 

РАСПОРЕД  РАДА  КОМИСИЈА  ЗА  ПРЕГЛЕД  ТЕСТОВА

 

Раз-

ред

Број сале из којих су задаци за вредновање

Сала у којој ради Комисија

Број задатака

Име и презима председника Комисије за вредовање теоријског знања

Име и презиме наставника – члана Комисије за вредновање теоријског знања

НАПОМЕНА

V

1.

2.

 

4

22

Слободан Каблар

Данијел Жутић

Драгана Радека

 

VI

6.

7.

8.

 

3

31

Александра Војновић

Гордана Шиндик

 

VII

 И

VIII

3.

4.

5.

 

4

30

Марко Ђекић

Александра Прпа

 

 

Комисија за отварање тестова: 

1.      Споменка Бакмаз

2.      Мирјана Брановић Кесић

3.      Ивана Бастаја

4.      Ивана Ђурђевић

Комисија за жалбе:

1.      Слободан Каблар

2.      Споменка Бакмаз

3.      Александра Војновић

 

ПРИБОР И ДОКУМЕНТА

Ученици – такмичари,  доносе са собом следећи прибор:

·            oловка (обична или техничка)

·            гумица за брисање

·            геометријски сет (два троугла, лењир од 30 cm., угломер)

·            шестар

·            хемијска оловка

Ученици са собом морају имати ђачку књижицу са овереном сликом, уписан ЈМБГ и потпис.

 

Наставници-ментори при доласку у школу домаћина такмичења, достављају: потписану и оверену пријаву за такмичење  и потписане изјаве родитеља.

 

 

Путања

ПочетнаУченициНаша такмичењаОпштинско такмичење из Технике и технологије
Joomla templates by Joomlashine